KONSULTACJE DIETETYCZNE

Konsultacje Dietetyczne
 

„Zdrowie jest jedną z największych wartości”


Najważniejszym zadaniem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat racjonalnego odżywiania oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Program dietetyczny to nie tylko określony sposób żywienia, ale także jeden z elementów stylu życia, od którego zależy nasze samopoczucie i stan zdrowia.


Podaruj sobie i swoim bliskim zdrowie
!

 

Prawidłowy sposób żywienia daje szansę na zachowanie zdrowia i poprawę samopoczucia psychofizycznego, dlatego za najważniejsze swoje zadanie na stanowisku dietetyka uważam edukację żywieniową i indywidualne podejście do Pacjenta. O skutecznie prowadzonej opiece dietetycznej możemy mówić wówczas, gdy nasz Pacjent wdraża świadome na stałe prawidłowe nawyki żywieniowe, przyjmując nową filozofię życia. Takie właśnie zadanie stawiam sobie jako specjaliście od spraw żywienia.

W swojej praktyce na stanowisku dietetyka uważam, że najlepszą drogą do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest, oprócz właściwego odżywiania, regularne uprawianie różnych form aktywności ruchowych. Sama od lat prowadzę aktywny tryb życia.

Jestem autorką licznych prac naukowych, czynną uczestniczką wielu Krajowych i Międzynarodowych Konferencji Naukowych z zakresu żywienia człowieka.

Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie komponowania zróżnicowanych indywidualnych i grupowych programów żywieniowych. Zajmuję się także dogłębnym oczyszczaniem organizmu oraz odtruwaniem organizmu za pomocą naturalnych metod. Szczególnie interesuję się żywieniem sportowców, dietetycznym leczeniem nadwagi i otyłości, żywieniem kobiet w cięży i karmiących, a także szeroko pojętą profilaktyką żywieniową. Łącząc swoje zainteresowania z nabytą wiedzą propaguje odżywianie sprzyjające utrzymaniu zdrowia i urody.

W życiu prywatnym cenię pracowitość i lojalność, a sport i żywienie stanowią moją największą pasję.

CENNIK KONSULTACJI DIETETYCZNYCH